PL   EN
Zarezerwuj już dziś:
+48 505 128 820

 

 

O nas

 
Jeżeli szukasz miejsca, gdzie w spokoju będziesz mógł odpocząć wraz z rodziną  i znajomymi, to doskonale trafiłeś.
Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta.
 
Dom Nad Stawami to pięknie położone miejsce, idealne dla miłośników wędkarstwa. Nasz dom   położony     jest w miasteczku Żuromin, które rozpościera się na pograniczu trzech województw: 
mazowieckiego,warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. 
 
Z tego też względu zauważalne jest przenikanie lokalnych tradycji i zwyczajów charakterystycznych dla każdego z regionów. 
Na północ od Żuromina rozpoczyna się kraina tysiąca jezior - wymarzone miejsce dla amatorów wędkarstwa i kajakarstwa.
 
Na naszym terenie jest  pięć stawów wędkarskich. Łowienie ryb jest odpłatne i liczone od kilograma złowionej ryby. Dla osób wędkujących istnieje możliwość biesiadowania w miłej i domowej atmosferze, a dla zmęczonych udostępniane są pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z łazienkami.

 

 

 

Oferta

 
Do Państwa dyspozycji mamy pokoje
2-osobowe, 3-osobowe oraz 4-osobowe.
 
Każdy z pokoi wyposażony jest w oddzielną łazienkę, Internet WiFi, TV oraz lodówkę. Na terenie obiektu znajduje się obszerny i ogrodzony parking dla aut. Doba hotelowa trwa od 15.00 do 12.00. W naszym domu możecie Państwo zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz spotkania firmowe, integracyjne (do 40 osób) podczas, których zapewniamy miłe i aktywne spędzanie czasu.
  1.   
Oprócz ciszy, pięknego krajobrazu i świeżego powietrza oferujemy liczne wędkarskie atrakcje zarówno dla gości indywidualnych jak i firm. Nasze łowiska to prawdziwe El Dorado dla amatorów wędkarstwa. Jeśli planują Państwo dłuższy pobyt lub potrzebują większej liczby pokoi, z przyjemnością przedstawimy Państwu indywidualną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela: 8:00 – 22:00
Napisz do nas: kontakt@nadstawami.eu

+48 604 427 877
+48 505 128 820

Adres:
ul. Warszawska 68
09 - 300 Żuromin

Współrzędne:
N: 53° 2.871' E: 19° 54.776'

v

Pobierz foldery:

Powiat Żuromiński – przyroda, zabytki, kultura;
Przez Powiat Żuromiński aktywnie;
Przez Powiat Żuromiński z dzieciakami;

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. Modernizacja obiektu agroturystycznego oraz poprawa jakości świadczonych usług w ramach prowadzonej działalności gospodarczej o charakterze agroturystycznym mająca na celu zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, szklarni ogrodowej, laptopa, drukarki oraz utworzenie miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Przewidywane wyniki operacji: zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, szklarni ogrodowej, laptopa, drukarki oraz utworzenie miejsca pracy.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt.: „Zagospodarowanie miejsca rekreacji i wypoczynku jako baza dla uprawiania agroturystyki”

jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W ramach realizacji projektu zakupiono: grillo-wędzarnię, balię ogrodową, plac zabaw oraz rowery.